Katetta markkinointi-
investoinneillesi

Koska reiluus. Koska luovuus. Koska kyky kiteyttää olennainen. Koska intohimo. Koska tekemisen meininki. Koska ymmärrys markkinoinnista venäläisille. Koska tulos. Koska tavoite. Koska Vol²-tuotantoyksikkö.

Koska sinä. Koska Fabrik. Koska me yhdessä?

Työt

Tekijät

Jonne Martikainen

Jonne

Jonne Martikainen

Asiakkuuspäällikkö
puh. 050 505 6990
jonne@fabrik.fi

Pia Kontturi

Pia

Pia Kontturi

Projektijohtaja
puh. 050 374 9933
pia@fabrik.fi

Jukka Järvinen

Jukka

Jukka Järvinen

Asiakkuusjohtaja
puh. 040 547 1002
jukka@fabrik.fi

Kati Saari

Kati

Kati Saari

Strategi
puh. 040 315 4202
kati@fabrik.fi

Perttu Kouvalainen

Perttu

Perttu Kouvalainen

Toimitusjohtaja
puh. 0400 570 270
perttu@fabrik.fi

Nina Vartiainen

Nina

Nina Vartiainen

Toimistosihteeri
puh. 0400 997 737
nina@fabrik.fi

Timo Kupiainen

Timo

Timo Kupiainen

Konseptisuunnittelija
puh. 0400 997 757
timo@fabrik.fi

Mira Loponen

Mira

Mira Loponen

Projektipäällikkö
puh. 0400 280 180
mira@fabrik.fi

Sami Korhonen

Sami

Sami Korhonen

AD
puh. 0400 997 757
sapa@fabrik.fi

Mika Sormunen

Mika

Mika Sormunen

Digi-AD
puh. 0400 997 757
mika@fabrik.fi

Markus Haataja

Markus

Markus Haataja

AD
puh. 0400 997 757
markus@fabrik.fi

Jenni Huurinainen

Jenni

Jenni Huurinainen

Copywriter
puh. 050 573 2119
jenni@fabrik.fi

Marikki van Ooik

Marikki

Marikki van Ooik

Tuottaja
puh. 0400 212 191
marikki@fabrik.fi

Antti Schroderus

Antti

Antti Schroderus

Digi-AD
puh. 0400 997 757
antti@fabrik.fi

Jesse Kivivuori

Jesse

Jesse Kivivuori

Web developer
puh. 0400 997 757
jesse@fabrik.fi

Henna Vartiainen

Henna

Henna Vartiainen

AD-assistentti
puh. 0400 997 757
henna@fabrik.fi

Päivi Kaasinen

Päivi

Päivi Kaasinen

Tuotanto-AD
puh. 0400 997 757
paivi@fabrik.fi

Outi Vornanen

Outi

Outi Vornanen

AD-assistentti
puh. 0400 997 757
vode@fabrik.fi

Yhteys

Mainostoimisto Fabrik Oy


y-tunnus: 1059043-8

p. 0400 997 737
info@fabrik.fi

Nurmeksentie 4, 2. krs
80100 Joensuu

Elimäenkatu 9 a 22
00510 Helsinki

Laskutustiedot

Verkkolaskut
FI49 57700 52012 8577
Osuuspankki (OKOYFIHH)
Finvoice

Paperilaskut
Mainostoimisto Fabrik Oy
Ostolaskut 3557E
PL 72 00521 HELSINKI